RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg push button dispensers.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg PS-4P1012 push button dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star PS-4P1012 3.2 Inch Electric OEM Motor Replacement Kit
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | PS-4P1012 |
| Manufacturer Part # | PS-4P1012 |
| Height | 2.84" |
| Width | 3.2" |
| Depth | 3.72" |
| Weight | 1.83 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg PS-4P1012 Mtr Rplc Kit 120v J4r