RestaurantSupply.com is your trusted source for Lang reusable chopsticks and chopstick holders.
- Authorized Lang dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lang PS-141-809-1 reusable chopsticks and chopstick holders
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Lang PS-141-809-1 Surge Protector Service K It OEM Compact Design
| Manufacturer | Lang |
|---|---|
| Model Number | PS-141-809-1 |
| Manufacturer Part # | PS-141-809-1 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Lang PS-141-809-1 Surge Protector Service K It