FREE Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Lang PS-11010-351 15 Inch Electric Hotplate Stainless Steel with 5000 Watt
| Manufacturer | Lang |
|---|---|
| Model Number | PS-11010-351 |
| Manufacturer Part # | PS-11010-351 |
| Height | 7" |
| Width | 15" |
| Depth | 27" |
| Weight | 60 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Lang PS-11010-351 Kit Hotplate 240v 5000w
