FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Turbo Air commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Turbo Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbo Air PRO26RD4N commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Turbo Air PRO26RD4N 28 Inch Stainless Steel Electric Refrigerator 4 Drawers with organized storage
| Manufacturer | Turbo Air |
|---|---|
| Model Number | PRO26RD4N |
| Manufacturer Part # | PRO26RD4N |
| Height | 83" |
| Width | 28.75" |
| Depth | 35.38" |
| Weight | 352 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Turbo Air PRO26RD4N Top Mount Refrigerator 4 Drawers