Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints PRB RTD T 6.1 Inch Stainless Steel Temperature Probe for Food Safety
Item:
#1823962
Technical details
| Manufacturer | FWE |
|---|---|
| Model Number | PRB RTD T |
| Manufacturer Part # | PRB RTD T |
| Height | 0.5" |
| Width | 6.1" |
| Depth | 8.35" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints PRB RTD T 6.1 Inch Stainless Steel Temperature Probe for Food Safety
$91.77
Unit price
/
Unavailable
