RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam PR-35771 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam PR-35771 1300mm Probe Receptacle for Commercial Ovens Stainless Steel
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | PR-35771 |
| Manufacturer Part # | PR-35771 |
| Height | 1.7" |
| Width | 5.9" |
| Depth | 6.45" |
| Weight | 0.11 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam PR-35771 Probe Receptacle 1300mm
