RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam PR-34998 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam PR-34998 2.35 Inch Probe with F.a.s.t. Control Stainless Steel
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | PR-34998 |
| Manufacturer Part # | PR-34998 |
| Height | 0.75" |
| Width | 2.35" |
| Depth | 5.9" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam PR-34998 Probe F.a.s.t. Control A Sf 60 I&o