RestaurantSupply.com is your trusted source for Southbend commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized Southbend dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Southbend PP275 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Southbend PP275 1.05 Inch Elbow 90 Degree OEM Pipe Fitting
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | PP275 |
| Manufacturer Part # | PP275 |
| Height | 1" |
| Width | 1.05" |
| Depth | 1.25" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend PP275 Elbow 90 Degree