RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco PP11366 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco PP11366 0.4 Inch Screw 10-24 Nylon Provided Commercial Food Equipment
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | PP11366 |
| Manufacturer Part # | PP11366 |
| Height | 0.3" |
| Width | 0.4" |
| Depth | 0.65" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco PP11366 Scr 10 24 X 5/8 Pnh Ss Tf
