RestaurantSupply.com is your trusted source for Magikitch'N commercial grills and griddles.
- Authorized Magikitch'N dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Magikitch'N PP11359 commercial grills and griddles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Magikitch'N PP11359 1.15 Inch Push-in Coupling 3/8 Connection Durable Design
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | PP11359 |
| Manufacturer Part # | PP11359 |
| Height | 1.1" |
| Width | 1.15" |
| Depth | 2.7" |
| Weight | 0.7 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco PP11359 Cplg Vlvd Push 3/8 Conn

