RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco PP11261 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco PP11261 2.45 Inch Gas Burner Bolt High Temperature Metal 5/16 x 3/4 Inch
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | PP11261 |
| Manufacturer Part # | PP11261 |
| Height | 0.7" |
| Width | 2.45" |
| Depth | 6.3" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco PP11261 Bolt 5/16 X 3/4 Burner
