RestaurantSupply.com is your trusted source for Magikitch'N cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Magikitch'N dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Magikitch'N PP11202 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Magikitch'N PP11202 1-1/2 Inch Drain Sleeve Gasket Red for Pitco Fryers
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | PP11202 |
| Manufacturer Part # | PP11202 |
| Height | 1.05" |
| Width | 1.55" |
| Depth | 2.85" |
| Weight | 0.12 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco PP11202 Drain Sleeve Gasket, 1-1/2" Wide 1/4" Thick Red, Pitco Fryer Mc Donald S Me14
