RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco PP11185 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco PP11185 3.55 Inch Adjustable Leg with Flanged End
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | PP11185 |
| Manufacturer Part # | PP11185 |
| Height | 3.4" |
| Width | 3.55" |
| Depth | 6.2" |
| Weight | 1.81 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco PP11185 Leg Adj 6 1 5/8 Od W/fl Ange
