RestaurantSupply.com is your trusted source for Magikitch'N cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Magikitch'N dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Magikitch'N PP11181 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Magikitch'N PP11181 1.95 Inch Orange Drain End Cap Gasket for Pitco Fryers
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | PP11181 |
| Manufacturer Part # | PP11181 |
| Height | 0.25" |
| Width | 1.95" |
| Depth | 2.05" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco PP11181 Orange Drain End Cap Gasket, Pitco Fryer Ag14 Ag14s Me14 Mg14s
