RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco PP11132 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco PP11132 0.4 Inch Orifice Bnr AG14/MG14 Gas Parts
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | PP11132 |
| Manufacturer Part # | PP11132 |
| Height | 0.35" |
| Width | 0.4" |
| Depth | 0.4" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco PP11132 Orifice Bnr #31 Dom Ag14/mg14
