RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco commercial deep fryers.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco PP10993 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco PP10993 2.3 Inch Water Check Valve Brass for Low Volume Systems
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | PP10993 |
| Manufacturer Part # | PP10993 |
| Height | 2" |
| Width | 2.3" |
| Depth | 3.45" |
| Weight | 0.67 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco PP10993 Vlv Wtr Chk Bf 3/8 Brs