Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Anets commercial deep fryers.
- Authorized Anets dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Anets PP10874 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Anets PP10874 1/2 Inch Connector Kit Water 48 Inch Corrosion Resistant
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | PP10874 |
| Manufacturer Part # | PP10874 |
| Height | 4" |
| Width | 8" |
| Depth | 24" |
| Weight | 4.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco PP10874 Connector Kit Water 1/2 X 48
