RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco commercial deep fryers.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco PP10859 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco PP10859 Diameter 1.51mm Orifice Tip Stainless Steel for Fryers
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | PP10859 |
| Manufacturer Part # | PP10859 |
| Height | 0.3" |
| Width | 0.3" |
| Depth | 0.35" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco PP10859 Orifice 1.51mm Tip