Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Magikitch'N aftermarket commercial grills and griddles.
- Engineered to match existing Magikitch'N units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Magikitch'N PP10797 commercial grills and griddles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Magikitch'N PP10797 4 Inch Liquid Level Control Stainless Steel for Fryers
| Fits with Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | PP10797 |
| Manufacturer Part # | PP10797 |
| Height | 2" |
| Width | 4" |
| Depth | 6" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco PP10797 Liquid Level Control
