RestaurantSupply.com is your trusted source for Magikitch'N ice machine parts and accessories.
- Authorized Magikitch'N dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Magikitch'N PP10742 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Magikitch'N PP10742 2.45 Inch Water Line Strainer Filter Fpt Taco Bel
| Manufacturer | Magikitch'N |
|---|---|
| Model Number | PP10742 |
| Manufacturer Part # | PP10742 |
| Height | 1.55" |
| Width | 2.45" |
| Depth | 3.85" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Magikitch'N PP10742 Water Line Strainer Filter 3/8" Fpt, Pitco Rethermalizer Rtem14 Rtg14 Rtg14 Taco Bel
