RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco commercial deep fryers.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco PP10730 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco PP10730 1 Inch Nylon Fryer Cleaning Brush with Ergonomic Handle
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | PP10730 |
| Manufacturer Part # | PP10730 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 27.5" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco PP10730 Brush Nyl Fryer Clnr St R 416t
