Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Pitco -PP10689 6-32 X 1/2 Inch Screw with Corrosion Resistant Stainless Steel
| Fits with Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | -PP10689 |
| Manufacturer Part # | -PP10689 |
| Height | 0.2" |
| Width | 0.2" |
| Depth | 0.75" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco -PP10689 Ss Phillips Screw 6 32 X 1/2 In