Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco aftermarket commercial grills and griddles.
- Engineered to match existing Pitco units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Pitco PP10612 commercial grills and griddles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Magikitch'N PP10612 14 Packs Filter Oil Heavy-Duty Polymer for Commercial Use
| Fits with Manufacturer | Magikitch'N |
|---|---|
| Model Number | PP10612 |
| Manufacturer Part # | PP10612 |
| Height | 5.13" |
| Width | 14.5" |
| Depth | 25.3" |
| Weight | 13.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Magikitch'N PP10612 Filter Oil(13 1/2"x 24" Hd) (pk/100)
