RestaurantSupply.com is your trusted source for AllPoints aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing AllPoints units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket AllPoints PP10560 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Magikitch'N PP10560 2 Inch 3 Pole Electric Contactor Coil 24VAC 50 Amp Resistive
| Fits with Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | PP10560 |
| Manufacturer Part # | PP10560 |
| Height | 3" |
| Width | 2" |
| Depth | 3.75" |
| Weight | 1.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco PP10560 Contactor Coil 24vac 50/60hz 50amp Per Pole Resistive, 3 Pole "tyco", Pitco Fryer Pe14-l Pasta Cooker Rtg14 Rtg14 Taco Bell
