RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco PP10460 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco PP10460 2.15 Inch Circuit Breaker SPST 250V 8A with Overload Protection
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | PP10460 |
| Manufacturer Part # | PP10460 |
| Height | 0.95" |
| Width | 2.15" |
| Depth | 2.3" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco PP10460 Circuit Breaker Rocker Spst 250v 8a