RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco PP10426 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco PP10426 5.15 Inch Gas Notice Cover for Propane Appliances
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | PP10426 |
| Manufacturer Part # | PP10426 |
| Height | 0.5" |
| Width | 5.15" |
| Depth | 7.15" |
| Weight | 0.52 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco PP10426 Lbl Gas Notice Cvrsn Lp