RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco commercial deep fryers.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco PP10211 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco PP10211 56VA Transformer 208240V to 120V for Foodservice
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | PP10211 |
| Manufacturer Part # | PP10211 |
| Height | 3.4" |
| Width | 6" |
| Depth | 6.2" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco PP10211 Xfmr 56va 208/240v To 1 20v