RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco commercial deep fryers.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco PP10203 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco PP10203 1.1 Inch Conn Jack 4 Skt Molex Durable Electrical Connector
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | PP10203 |
| Manufacturer Part # | PP10203 |
| Height | 0.7" |
| Width | 1.1" |
| Depth | 1.15" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco PP10203 Conn Jack 4 Skt Molex
