RestaurantSupply.com is your trusted source for Magikitch'N cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Magikitch'N dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Magikitch'N PP10034 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Magikitch'N PP10034 Band Clamp 1.97 Inch Pitco Fryer Models E12 to E18
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | PP10034 |
| Manufacturer Part # | PP10034 |
| Height | 1.95" |
| Width | 5.45" |
| Depth | 5.65" |
| Weight | 0.21 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco PP10034 Band Clamp 1.97", Pitco Fryer E12 E14 E14b E14x E18 E18b E7 E7b Pe14d
