RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam PN29842 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam PN29842 22 Inch Louver Stainless Steel for Ventilation
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | PN29842 |
| Manufacturer Part # | PN29842 |
| Height | 4" |
| Width | 22" |
| Depth | 49" |
| Weight | 17 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam PN29842 Louver Qc2 100