RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam PN25752 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam PN25752 21 Inch Pan Grid for 21.625 to 26.5 Inch Pans Stainless Steel
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | PN25752 |
| Manufacturer Part # | PN25752 |
| Height | 0.5" |
| Width | 21" |
| Depth | 26" |
| Weight | 5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam PN25752 Pan Grid 21.25"x 26" Siz E For21.625"x 26.5"pan I