RestaurantSupply.com is your trusted source for Henny Penny commercial oven parts and accessories.
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny PN01-031 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Henny Penny PN01-031 1/4 Inch Pin Locking Wedge Steel Alloy Durable Fastening
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | PN01-031 |
| Manufacturer Part # | PN01-031 |
| Height | 0.25" |
| Width | 0.4" |
| Depth | 1.5" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny PN01-031 Pin Locking Wedge 1/4 X 1 1/4
