RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam PN-26374 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam PN-26374 20 7/8 Inch Pan Combi Optio Stainless Steel
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | PN-26374 |
| Manufacturer Part # | PN-26374 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam PN-26374 Pan Full Size 20 7/8x12 13/16x2 1/2" Combi Optio