RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam PN-23594 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam PN-23594 2.75 Inch Stainless Steel Drip Tray for Gas Equipment
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | PN-23594 |
| Manufacturer Part # | PN-23594 |
| Height | 2" |
| Width | 2.75" |
| Depth | 21.8" |
| Weight | 1.46 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam PN-23594 Pans Drip Tray 6.10 10 .10gas