Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Omega aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Omega units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Omega PMT-S7653-1 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Omega PMT-S7653-1 4 Inch Electric Motor Stir Stainless Steel Durable Agitation
| Fits with Manufacturer | Omega |
|---|---|
| Model Number | PMT-S7653-1 |
| Manufacturer Part # | PMT-S7653-1 |
| Height | 2" |
| Width | 4" |
| Depth | 5" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Omega PMT-S7653-1 Motor Stir 110v
