- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Omega -PMT-S-8863-1-UL 9.3 Inch OEM Motor Fan Air-Cooled High Durability
| Manufacturer | Omega |
|---|---|
| Model Number | -PMT-S-8863-1-UL |
| Manufacturer Part # | -PMT-S-8863-1-UL |
| Height | 3.65" |
| Width | 9.3" |
| Depth | 11.75" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Omega -PMT-S-8863-1-UL Motor Fan (8" Osd20/30