RestaurantSupply.com is your trusted source for Omega cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Omega dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Omega PMT-S-8862 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Omega PMT-S-8862 8 Inch Diameter Blade Fan Commercial Ventilation
| Manufacturer | Omega |
|---|---|
| Model Number | PMT-S-8862 |
| Manufacturer Part # | PMT-S-8862 |
| Height | 1.45" |
| Width | 8" |
| Depth | 9" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Omega PMT-S-8862 Blade Fan (8"od