RestaurantSupply.com is your trusted source for Omega cold and frozen beverage dispensers.
- Authorized Omega dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Omega PMT-S-6655 cold and frozen beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Omega PMT-S-6655 4 3/4 Inch Clear Rubber Gasket for Dispenser
| Manufacturer | Omega |
|---|---|
| Model Number | PMT-S-6655 |
| Manufacturer Part # | PMT-S-6655 |
| Height | 0.5" |
| Width | 4.75" |
| Depth | 4.75" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Omega PMT-S-6655 Color Clear, Material Rubber, Inner Diameter 3 3/8", 85 Mm, Outer Diameter 4 3/4", 121 Mm, Thickness 3/8", 10 Mm, Note Used On Fmp#s 105-1000 105-1001 105-1002 Dispenser
