RestaurantSupply.com is your trusted source for Omega food storage containers and lids.
- Authorized Omega dealer, ensuring genuine commercial storage and transport and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Omega PMT-S-6644 food storage containers and lids
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Omega PMT-S-6644 3 Gallon Bowl PC OEM Food Grade Durable Construction
| Manufacturer | Omega |
|---|---|
| Model Number | PMT-S-6644 |
| Manufacturer Part # | PMT-S-6644 |
| Height | 11" |
| Width | 7.5" |
| Depth | 17" |
| Weight | 3.75 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Omega PMT-S-6644 Capacity 3 Gal, 11 L
