RestaurantSupply.com is your trusted source for Omega cocktail and mixed drink supplies and accessories.
- Authorized Omega dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Omega -PMT-S-6611 cocktail and mixed drink supplies and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Omega -PMT-S-6611 7 Inch Clear Polycarbonate Cover Bowl for MSD Containers
| Manufacturer | Omega |
|---|---|
| Model Number | -PMT-S-6611 |
| Manufacturer Part # | -PMT-S-6611 |
| Height | 2" |
| Width | 7" |
| Depth | 17" |
| Weight | 0.98 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Omega -PMT-S-6611 Color Clear, Material Polycarbonate, Weight .98 Lb
