RestaurantSupply.com is your trusted source for Southbend commercial restaurant ranges.
- Authorized Southbend dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Southbend PM019 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Southbend PM019 5/8 Inch Clamp Hose Stainless Steel for Fluid Transfer
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | PM019 |
| Manufacturer Part # | PM019 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend PM019 Clamp Hose 5/8 Id Ss