Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Vita-Mix aftermarket juicers bar blenders and milkshake machines.
- Engineered to match existing Vita-Mix units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Vita-Mix PLS112 juicers bar blenders and milkshake machines
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Vita-Mix PLS112 4 Inch Stainless Steel Foot with Quick Installation Support Packs/Bundles/Cases
| Fits with Manufacturer | Vita-Mix |
|---|---|
| Model Number | PLS112 |
| Manufacturer Part # | PLS112 |
| Height | 2" |
| Width | 4" |
| Depth | 4" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vita-Mix PLS112 Foot (pk/4)
