RestaurantSupply.com is your trusted source for Randell countertop food display parts and accessories.
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell PL TBG075 countertop food display parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Randell PL TBG075 3/4 Inch Clear Vinyl Tubing with Descriptors 12 Foot
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | PL TBG075 |
| Manufacturer Part # | PL TBG075 |
| Height | 1.15" |
| Width | 8.65" |
| Depth | 26.75" |
| Weight | 0.51 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell PL TBG075 Tubing 3/4x1 Clear Vinyl 046850 K010 12