RestaurantSupply.com is your trusted source for Randell countertop food display parts and accessories.
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell PL STR0309 countertop food display parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Randell PL STR0309 18 Inch White Uhmwp Wear Strip for Equipment Protection
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | PL STR0309 |
| Manufacturer Part # | PL STR0309 |
| Height | 9" |
| Width | 18" |
| Depth | 24" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell PL STR0309 Strip White Uhmwp End Wear Se