Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints PITP5047213 1 Inch OEM High Limit Switch for Commercial Cooking
Item:
#1851393
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | PITP5047213 |
| Manufacturer Part # | PITP5047213 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.45 lbs |
| Weight | 0.45 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints PITP5047213 1 Inch OEM High Limit Switch for Commercial Cooking