RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco commercial deep fryers.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco A5070404C commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco A5070404C 18 Inch Splash Guard Stainless Steel with Precise Fit
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | A5070404C |
| Manufacturer Part # | A5070404C |
| Height | 9" |
| Width | 18" |
| Depth | 24" |
| Weight | 9.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco A5070404C Accs Splsh Grd Sd Sgc 1 2
