RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco commercial deep fryers.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco A1106202-C commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco A1106202-C 6 Inch Basket Heater Stainless Steel Durable Design
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | A1106202-C |
| Manufacturer Part # | A1106202-C |
| Height | 1.3" |
| Width | 6.45" |
| Depth | 20.1" |
| Weight | 3.13 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco A1106202-C Bskt Hgr 65
