RestaurantSupply.com is your trusted source for Multiplex ice machine parts and accessories.
- Authorized Multiplex dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Multiplex PIC-1812-R ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Multiplex PIC-1812-R 6 Inch OEM Locking Clip 3/8 OD John Guest with Locking Mechanism
| Manufacturer | Multiplex |
|---|---|
| Model Number | PIC-1812-R |
| Manufacturer Part # | PIC-1812-R |
| Height | 0.6" |
| Width | 6" |
| Depth | 8.85" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Multiplex PIC-1812-R Locking Clip 3/8 Od John Guest