FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Follett ice maker and water dispensers.
- Authorized Follett dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Follett PI502731 ice maker and water dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Follett PI502731 10 Inch Electric Compressor L400 Air-Cooled Refrigeration
| Manufacturer | Follett |
|---|---|
| Model Number | PI502731 |
| Manufacturer Part # | PI502731 |
| Height | 11" |
| Width | 10" |
| Depth | 12.5" |
| Weight | 41 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Follett PI502731 Compressor L400
