RestaurantSupply.com is your trusted source for Follett ice machines.
- Authorized Follett dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Follett PI502380 ice machines
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Follett PI502380 0.605 Inch Ice Nozzle for Follett Ice Machines
| Manufacturer | Follett |
|---|---|
| Model Number | PI502380 |
| Manufacturer Part # | PI502380 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Follett PI502380 Nozzle Ice .605